Priebeh našej spolupráce

Vstupná konzultácia

Naša spolupráca začína vstupnou konzultáciou, kde sa dozvieme, čo najviac detailov o vás alebo o vašej firme. Na základe vami podaných informácií vytvoríme návrh stránky. Vstupná konzultácia môže prebiehať osobne alebo online.

Zaslanie návrhu stranky a zálohovej faktúry

Po konzultácií Vám zasielame návrh stranky a zálohovú faktúru v hodnote 50% celkovej ceny práce. V prípade, že pristúpite na spoluprácu, je potrebné zaplatiť zálohovú faktúru, čím vzniká dohoda o dodaní vami objednanej webstránky.

Kúpa domény a Hosting

Po uhradení zálohovej faktúry Vám kúpime doménu, podľa vášho výberu (samozrejme dané meno domény musí byť voľné). Následne doménu pripojíme na náš server a stanovíme Vám dátum začiatku programovania.

Dodanie podkladov, textov, fotografií a obrázkov

Kým začneme s tvorbou webstránky je potrebné, aby ste nám dodali všetky dostupné materiály. Jedná sa o podklady typu Logo, fotografie, obrázky, ilustrácie, texty. Kontaktné údaje, IČO a DIČ firmy, sídlo, Obchodné podmienky (ak máte vlastné), GDPR podmienky (ak máte vlastné) a podobne.

Vytvorenie prototypu

Navrhneme UX a UI dizajn, následne pripravíme prvotný vzhľad stránky, ktorý Vám pošleme k odsúhlaseniu. Nasleduje integrácia všetkých pluginov, funkcií a modulov aby stránka spĺňala všetky vami stanovené požiadavky.

Odovzdanie webstránky

Pri odovzdaní webstránky Vás ju naučime plne ovľádať. Zároveň sme Vám naďalej k dispozícií, a v prípade akýchkoľvek žiadostí vám ochotne budeme asistovať.